HURTOWE CENY PALIW

2021-10-27 Emilianów Koluszki Małaszewicze Dębogórze Mościska Nowa Wieś Wielka Radzionków Wola Rzędzińska

*w stosunku do SPOT:  Orlen  Lotos

2021-10-27 Gutkowo Dębogórze Szczecin Gdańsk Koszalin

*w stosunku do SPOT:  Orlen  Lotos

2021-10-27 Emilianów Koluszki Mościska Nowy Dwór Mazowiecki Ostrów Wielkopolski Płock Nowa Wieś Wielka Piotrków Trybunalski Rypin Skarżysko Kościelne

*w stosunku do SPOT:  Orlen  Lotos

2021-10-27 Czechowice Łętownia Radzionków Trzebinia Widełka Wola Rzędzińska Boronów Jasło Strzemieszyce

*w stosunku do SPOT:  Orlen  Lotos

2021-10-27 Małaszewicze Lublin Sokółka Narewka

*w stosunku do SPOT:  Orlen  Lotos

2021-10-27 Bolesławiec Kawice Nowa Sól Poznań Schwedt Wrocław Rejowiec

*w stosunku do SPOT:  Orlen  LotosImporterów , producentów oraz hurtownie zainteresowane współpracą w zakresie dystrybucji towarów zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
2021-10-27 Orlen Lotos BP Anwim
Olej Napędowy - 5047 5010 -
Benzyna Bezołowiowa 98 - 5162 5144 -
Benzyna Bezołowiowa 95 - 4854 4839 -
Olej Napędowy Arktyczny - 5312 - -
Olej Napędowy Grzewczy - 3458 - -

Wiadomości

Centrum Biznesowe Shell zwiększa zatrudnienie

  2020-05-27

Shell Business Operations Kraków jest jednym z pięciu typu ośrodków Shella na świecie. Krakowski zespół tworzy ponad 4,1 tys. pracowników odpowiedzialnych za prowadzenie i wspieranie globalnych operacji firmy w 11 linach biznesowych dotyczących m.in. finansów, podatków, księgowości, zaopatrzenia, zakupów, HR czy obsługi klienta.

 

Jak poinformowała PAP Agnieszka Pocztowska, dyrektor generalna Shell Business Operations Kraków, wszystkie założone projekty rekrutacyjne na ten rok się toczą, choć ze względów bezpieczeństwa od połowy marca firma rekrutuje wyłącznie w modelu w pełni zdalnym.

 

„Od początku roku do maja zatrudniliśmy około 250 osób, z czego blisko 100 to są nowe miejsca pracy. Oczywiście, tak jak i reszta dziedzin naszego biznesu, rekrutacja przeszła do świata wirtualnego, tzn. prowadzimy rozmowy przy wykorzystaniu telekonferencji, także przyjęcie do pracy odbywa się w większości przypadków zdalnie. Jedynym punktem styczności pracownika z biurem jest fizyczny odbiór komputera, a cała reszta przeprowadzana jest zdalnie” - wyjaśniła.

 

Według niej centrum jest w trakcie weryfikowania z liniami biznesowymi planów zatrudnieniowych na drugą połowę tego roku, ale – zgodnie z założeniami – przyrost liczby pracowników powinien następować w podobnym tempie, jak do tej pory.

 

„Sytuacja w krakowskim centrum jest stabilna, myślę że Kraków udowodnił swoją efektywność w tej tak bardzo nietypowej sytuacji. To ugruntowuje rolę tego miejsca w globalnej strukturze koncernu, w którym nadal będziemy istotnym wsparciem dla globalnych procesów i biznesu” - zaznaczyła Pocztowska.

 

Wśród nowych specjalizacji, Shell jako jedyny w sektorze globalnych usług, rozwija w Polsce międzynarodową praktykę analizy danych eksploracyjnych. Zespół zatrudnia między innymi geofizyków, petrofizyków oraz inżynierów z zakresu zarządzania planami naprawczymi urządzeń i obiektów wydobywczych zlokalizowanych w USA, Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie. Zespół liczy obecnie 37 osób. W tym roku rozwijany jest również m.in. dział zajmujący się w skali globalnej komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną koncernu, a także marketingiem.

 

W związku z pandemią COVID-19 – wskazała Pocztowska - od połowy marca ponad 95 proc. kadry Shell w Krakowie pracuje zdalnie. Pracownicy zostali wyposażeni w sprzęt IT, otrzymali także, w uzasadnionych przypadkach, możliwość dostarczenia do domu innych elementów sprzętu biurowego. Biura pozostają otwarte dla niewielkiej grupy pracowników.

 

Według przekazanych dodatkowo informacji Shell w ramach wsparcia personelu medycznego w walce z COVID-19 przekazał specjalistyczne maski filtrujące jednostkom pogotowia w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Lublinie, Kielcach, Rzeszowie, Wrocławiu, Szczecinie oraz Wojewódzkiemu Szpitalowi w Kaliszu. Ponadto firma włączyła się do akcji „Darmowa kawa dla wszystkich służb”, w ramach której pracownicy pogotowia, straży pożarnej, policji, wojska, straży miejskiej i straży granicznej otrzymali na stacjach Shell darmowe ciepłe napoje. Wydano ponad 40 tys. darmowych napojów.(PAP)

 

autor: Rafał Grzyb

 

Źródło Polska Giełda Paliw Płynnych

  Wróć

MASZ PYTANIA?


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

502 404 606

Polska Giełda Paliw Płynnych S.A.

Warszawa 00-410 Solec 18 lok. B21

biuro@pgpp.pl

NIP 1251660119

DPC.DPC-2.4113.187.2019.MJ